تاریخ ما
با توجه به تقاضای بالای هر دو راه حل های سنتی و نوآورانه انرژی، شرکت ما شروع به تولید باتری های با کیفیت بالا در سال 2010 برای رفع خواسته های مشتریان طولانی مدت کرد. پس از تأسیس آن، باتری CEBA با طیف گسترده ای از باتری های اولیه و قابل شارژ با خدمات عالی مشتریان را راه اندازی کرد و ستاد از هنگ کنگ به دره سیلیکون چین، شهر شنژن نقل مکان کرد. با تیم فروش حرفه ای ما و خدمات مشتری، ما باتری، راه حل های انرژی و منابع انرژی بین المللی با گزینه حمل و نقل در سراسر جهان با بهترین کیفیت عرضه می کنیم. نام تجاری ما محصولات با کیفیت بالا و محصولات سازگار با محیط زیست را به مشتریان با یک تیم متخصص ارائه می دهد. حاوی بدون کادمیوم، جیوه و یا سرب، انتخاب محصول ما قلیایی، کربن روی، اسید سرب، لیتیوم یون، لیپو، Ni-Cd، Ni-MH، LiFePO4، ER باتری و باتری سلول CR را به عنوان محصولات سلول باتری، ماشین هیبریدی باتری ها، باطری های ربات شارژر، باتری های خانگی، باتری های نظامی و باتری های ابزار قدرت به عنوان بسته های باتری و به خصوص بانک های با کارایی قدرت بالا برای نیازهای مختلف شما طراحی شده است. هر دوی شما یک کاربر شخصی هستید یا نیاز به محصولات باطری مخصوص دارد و همچنین نیازهای خود را با راه حل های نصب شده ما بر اساس درخواست خود پوشش دهید.


کارخانه ما
ما به نیازهای مشتریانمان احتیاج داریم بنابراین ما همیشه به دنبال آخرین فن آوری برای پیاده سازی است و بنابراین بیش از نیمی میلیون دلار در سال تنها در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم و بازخورد همیشگی مشتریان ما ثابت می کند که سرویس ما برای بازار باتری فراتر از آن است انتظارات معمول در شهر شنزن واقع شده است، کارخانه های ما تجهیزات پیشرفته ای را برای پاسخگویی به خواسته های مشتریان خود با آخرین سیستم های تولید افزایش می دهند.


محصول ما
ما هر دو باتری های قابل شارژ و اولیه شامل باتری های Li-Ion، Li-Polymer، LiFePO4، Nickel-Metal Hydrid همراه با لیتیوم، نوع دکمه، دی اکسید منگنز لیتیم، لیتیوم Thionyl Chloride، Zinc-Air و باتری های روی-کلرید تولید می کنیم.


کاربرد محصول
باتری برای محصولات برتر، اسباب بازی، کنترل از راه دور، چراغ قوه، ساعت ها، صفحه کلید، موش ها، ساعت ها، ماشین های هیبریدی، محصولات لوازم خانگی، روبات های برقی، اسکوتر، الکترونیک، رادیو، ابزار قدرت، بانک قدرت، بلندگو، تجهیزات پلیس و غیره .


گواهی ما
FCC، CE، ROHS، MSDS، SGS.


بازار تولید
باتری، باتری اتومبیل هیبریدی، بانک قدرت، راه حل های انرژی، لوازم الکترونیکی مصرفی، منابع قدرت، باتری های قابل شارژ و عمده فروشی.


خدمات ما
هدف اصلی ما این است که ترکیب محصول تولید محصول با تجربه با تجربه ی منحصر به فرد توسط یک تیم متخصص با بهترین قیمت را در میان تامین کنندگان باتری در چین تقویت کنیم. ما در مورد روند حمل و نقل ما، پس از فروش و کانال های ارتباطی تا آنجا که محصولات ما به خوبی تولید شده است و ما مشتریان بالایی مصرف کننده و باتری های صنعتی ایجاد شده توسط سال های تجربه در ترکیب بهترین کیفیت و همکاری قابل اعتماد بر اساس حرفه ای متقابل است.